Києво-Печерська Лавра. Фотографія тисячоліття

Києво-Печерська Лавра. Фотографія тисячоліття

Про фільм

Документальний проект власного виробництва телеканалу "Інтер" присвячений 30-річчю відродження чернечого життя у Києво-Печерській лаврі.

Давня обитель багато пережила у ХХ столітті: і спустошення, і окупацію, і гоніння на церкву, і музей атеїзму, і вибух Успенського собору, і вигнання ченців з лаври. У 1988 році, коли було дозволено святкування Хрещення Русі на офіційному рівні, після довгих років запустіння влада дозволила відкрити Києво-Печерську лавру і відновити чернече служіння.

З тих пір за 30 років лавра перетворилася на справжню перлину - прекрасний монастир, багатий своєю історією та традиціями. Це непорушна давньоруська святиня, що пережила разом зі своїм народом усі події, що випали на його долю.

Телеглядачі зможуть побачити місця, що залишилися недоторканими з моменту заснування лаври і які ніхто з віруючих ніколи не бачив. Крім того, познайомляться з унікальними за своїм духовним подвигом людьми, які не спілкуються з навколишнім світом і практично живуть у затворі. Також у цьому проекті - інтерв'ю першоєрархів православної церкви, які розкажуть про значущість Києво-Печерської лаври на всьому етапі її історичного шляху і по сьогоднішній день.