Дот

Дот

Виробництво:
"Інтер Медіа Продакшн" ("Інтер"), "Ілюзіон Філмз"
Режисер:
Анатолій Матєшко
У ролях:
Давід Зіммершид, Олександр Суворов, Сергій Калантай, Ігор Гнезділов,Станіслав Мельник, Анатолій Гнатюк, Андрій Ісаєнко

Про фільм

Стрімка атака фашистів різко змістила лінію фронту. Через це радянський дот несподівано опинився у ворожому тилу, в оточенні німців. Окрім командира доту, досвідченого капітана Леонова, у розрахунок вогневої точки входять старшина Ківш та двоє зовсім юних, необстріляних солдатів - рядові Шитіков та Камаринський. Випадково у доті опиняються льотчиця Ганна та штабний генерал Гордєєв, які дивом врятувалися зі збитого літака. Ситуація ускладнюється тим, що генерал є носієм надсекретної інформації, а саме - плану масованого контрнаступу радянських військ. Німці атакують, з метою захопити радянського генерала. Але захисники доту чинять запеклий опір.

Капітан Леонов, який поставив собі за мету врятувати життя своїх підлеглих, вирішує ризикнути - під покровом ночі вивести людей з доту та пробратися через лінію фронту до своїх.

Захисники доту готуються до нічної вилазки. Але що робити з генералом Гордєєвим? Зрадника, що володіє секретною інформацією, не можна взяти із собою, але не можна й залишати у живих. Та незабаром Леонов дізнається таємницю генерала - зрадник виявляється героєм, людиною, що йде на вірну смерть в ім'я Батьківщини. Гордєєв гине, виконуючи завдання. Захисники доту залишають укриття та вирушають у бік лінії фронту.

Війна триває... І цей епізод - лише невеликий, але яскравий крок до Перемоги.