Мюзикл "Зоряні канікули"

Режисер:
Семен Горов
У ролях:
Тіна Кароль, Ольга Сумська, Юрій Гальцев, Діма Білан, Софія Ротару, Філіп Кіркоров, Жанна Агузарова, Ілля Лагутенко

Про фільм

Все починається з сімейного свята. Звичайна родина - мама, тато та діти - Гоша і Маша - вирішують святкувати Новий рік на дачі. Після того, як Гоша лагодить поламаний дачний телевізор, той починає транслювати міжпланетний канал. Ведучий-гуманоїд пропонує всім охочим взяти участь у міжгалактичному пісенному конкурсі Космобачення.

Що й робить Маша, просто зателефонувавши до іншої галактики та наспівавши пісеньку, яку вигадала сама. Через кілька хвилин до садиби навідуються дивовижні гості - прибульці, що запрошують Машу полетіти з ними.

Батьки та брат вирішують летіти на Космобачення разом з Машею. Там родина зустрічає безліч зірок інопланетного шоу-бізнесу. Серед нових знайомих - міжгалактична співачка Діва, легендарний герой космосу Зед, юний артист з іншої галактики Форіано та підступний Барон Стар - співак з космічною манією величі.

Саме він вдається до хитрої інтриги, аби завадити талановитій мешканці Землі взяти участь у конкурсі. Інопланетні продюсери передрікають перемогу Маші, але чи зможе дівчина викрити підступи підлого Стара? Ясна річ, нові друзі та близькі люди захищатимуть Машу, але, здається, барон замислив щось дійсно жахливе...