Байки Мітяя

Байки Мітяя

Виробництво:
"Студія Квартал-95" на замовлення телеканалу "Інтер"
Автор:
Андрій Яковлєв
Режисер:
Олексій Кирющенко
У ролях:
Микола Добринін, Олексій Смолка, Михайло Романов, Віктор Андрієнко, Віктор Сарайкін, Олександр Ігнатуша, Євген Кошовий, Єгор Крутоголов, Юрій Крапов

Про серіал

"Байки Мітяя" - низка новельних історій, створених за мотивами серіалу "Свати". Цього разу в центрі уваги - недолугий сусід сватів Мітяй (він же Дмитро Буханкін).

Мітяй невиправний оптиміст і романтик, а ще невгамовний фантазер та чудовий оповідач. В принципі ці риси його характеру - єдине багатство, нажите ним за весь час життя у смт. Кучугури. Щоразу, потрапляючи в різні життєві ситуації, Мітяй щоб викрутитися, розповідає співрозмовнику історію зі свого життя, або якщо завгодно байку. Але байка - вона ж на те й байка, що навіть правда в ній дещо перебільшена і прикрашена. Ось і виходить, що Мітяй служив у секретних військах, був особистим водієм Брежнєва, злітав на Місяць ще до американців, першим придумав радіо, врятував життя Горбачову, був першим солістом гурту "Ласковий май" і т.д. і т.п. Вірити чи ні - справа ваша. Але Мітяй присягається, що саме так все і було.

Мітяй у соцмережах: