Матріархат

Матріархат

Про серіал

Уявіть, що десь у далекому космосі, у паралельному всесвіті є така саме планета, як наша, там такі самі люди, будинки, взагалі усе таке саме, але є одна відмінність - там панує матріархат!

Матріархат - це коли жінки - сильна стать, матріархат - це коли чоловіки займаються домашнім господарством, а жінки ремонтують автомобілі і служать у армії. Чоловіки годинами ходять по магазинах, а жінки сидять перед телевізором на дивані.

Матріархат - це коли, чоловік бере прізвище дружини, коли пиво п'ють з маленьких келихів, а шампанське - літровими кухлями. У цьому світі не по батькові, а "по-матері", наприклад, на лавочці перед будинком сидять Єрофій Натальевіч і Єрофій Татьяновіч.

У цьому світі у підворіттях, в основному, "гопниці", по телевізору йде "Хрещена мати", а в історії козачки писали лист турецькій султанші. У казках до Діда Яга приходить Іванна Дурочка, а Буратіно вистругала мама Клара.

При матріархат жінки перші роблять пропозицію руки і серця, а чоловічий рух "Hemen" бореться за рівноправність чоловіків.

У цьому світі чоловіки, не стають більш жіночними, вони залишаються чоловіками, а жінки залишаються жінками, просто у них змінюються права і обов'язки. Це по-справжньому жіночий світ!
Гумористичні скетчі на тему - що було б, якби світом правили жінки.

Фотогалерея