Територія краси

Територія краси

Виробництво:
Film.ua, Inter Media Production
Режисер:
Оксана Тараненко, Ігор Забара, Павло Тупік
У ролях:
Сергій Романюк, Варвара Андрєєва, Микита Звєрєв, Євген Коряковський, Юлія Мавріна, Ольга Сумська, Ольга Лук'яненко, Дмитро Суржиков, Наталія Васько

Про серіал

Про який подарунок на своє 60-річчя може мріяти головний лікар обласної лікарні, співзасновник клініки "Територія краси" та батько двох доньок? Варіантів може бути безліч, але Андрію Андрійовичу Фокіну для щастя потрібні лише три речі: спокійний вихід на пенсію, благополуччя дітей і стабільність у стосунках з коханою жінкою. І про все це у свій ювілей Фокін може тільки мріяти.

Красуні-доньки лише те й роблять, що засмучують улюбленого татуся. Старша Юля збирається розлучатися зі своїм чоловіком Іллею Верлицьким, який гуляє направо і наліво. Увесь жах у тому, що Ілля відмовляється виїжджати з їх міської квартири, та й працюють вони разом - хірургами у клініці "Територія краси", тому позбутися його Юлі не так вже й легко. Молодша ж - студентка з амбіціями Варя, хоч і живе самостійним життям, але не втрачає нагоди посперечатися із коханою Андрія Андрійовича - ексцентричною художницею Христиною. А Христина сама - не жінка, а ураган, який змітає все на своєму шляху. З нею Андрію Андрійовичу точно сумувати не доведеться, так само як і відпочити.

А тут ще й вихід на пенсію обернувся не такою радісною подією, як хотілося б Фокіну. Адже на його місце вже призначили колишнього учня Федора Ракітіна, екс-коханого Юлі, який колись приніс їх родині багато нещасть. Через Федора загинула матір Юлі та Варі - Софія. І цю втрату Фокін не пробачив Федору і досі.

І звісно ж не зрадів, коли Федір без запрошення з'явився на дачі Фокіних у самісінький розпал святкування дня народження. Навіщо він повернувся? Адже з цього моменту у житті Фокіна і його родини стає на одну проблему більше.

Саундтрек до серіалу: Тіна Кароль. "У неба попросим"

zagerclinic.ru