Фотопанно "Наш Полк": колективний портрет героїв війни

Фотопанно "Наш Полк": колективний портрет героїв війни

8 червня 2015 | 12:41

9 і 10 травня, у дні святкування 70-річчя великої Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками у київському Парку вічної Слави телеканал "Інтер" встановлює фотопанно "Наш полк" - як данину пам'яті, шани і вдячності тим, хто в криваві роки Другої світової війни став на захист нашої Батьківщини і нашої землі.

В ці дні у Парку вічної Слави мешканці Києва та гості столиці зможуть побачити сотні фотографій ветеранів і фронтовиків, які всі ці роки зберігалися у сімейних альбомах як дорогоцінні реліквії. Можливо, серед фотографій ви знайдете і своїх рідних і близьких, які пройшли ту війну.

Протягом двох років глядачі телеканалу "Інтер" надсилали фотографії на сайт polk.inter.ua у проект "Наш полк": історичні чорно-білі фото і унікальні історії ветеранів фронтовиків - чиїхось батьків, матерів, дідусів і бабусь.

Всього на сайті проекту вже близько 10 тисяч надісланих з різних куточків України фотознімків учасників Великої Вітчизняної війни. За кожним з них – людська історія, історія сім'ї, історія країни. Ціла епоха.

Багато з тих, хто довірливо і з посмішкою, або серйозно, і навіть пронизливо дивиться зараз на нас з цих чорно-білих знімків, так і не повернулися з фронту. Але на цих фотографіях вони – живі, вони - з нами. А ми вдячні їм за велику Перемогу, яку вони нам подарували.

Залишити коментар Коментарі (0)

Ваше ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Коментар
Поле обов'язкове для заповнення
Захисний код
Ви ввели невірний захисний код

Коментарів немає. Ваш може бути першим.