Прем'єра на "Інтер+"! Нове тревел-шоу "Навколо М"! Леся Никитюк складе путівник по чоловіках світу!

Прем'єра на "Інтер+"! Нове тревел-шоу "Навколо М"! Леся Никитюк складе путівник по чоловіках світу!

23 вересня 2016 | 15:25

1 жовтня на телеканалі "Інтер+" стартує яскрава прем'єра - нове тревел-шоу "Навколо М" (від творців "Орла і решки" - TeenSpirit Studio). Ведучою нового проекту стане відома телемандрівниця Леся Никитюк.

"Навколо М" - захоплююче і місцями скандальне міжнародне дослідження чоловіків різних національностей, мета якого - полегшити жінкам пошук свого ідеалу!

"Багато дівчаток у дитинстві мріяли вийти заміж за іноземного принца, - каже ведуча Леся Никитюк. - Але це не так просто. Чоловіків і жінок з різних країн відрізняють менталітет, звичаї, культура, погляди на життя. Гадаю, проект "Навколо М" стане добрим довідником для багатьох дівчат, охочих знайти своє щастя за кордоном".

Щотижня Леся відвідуватиме нову країну, щоб скласти перший у світі путівник по чоловіках. Вона досліджуватиме їх характери, звичаї, національні особливості, побут, а головне - ставлення до жінок. Ведуча поділиться з телеглядачами своїми спостереженнями та практичними порадами, які допоможуть жінкам і чоловікам з різних країн краще зрозуміти один одного. Романтичні куточки світу, яскраві пригоди, незабутні побачення і гумор від ведучої Лесі Никитюк - все це у новому проекті "Навколо М".

"Назва програми "Навколо М" - значить навколо світу, навколо чоловіків, навколо всього, що має чоловічий початок, - говорить креативний продюсер і співавтор проекту Євген Синельников. - Ми не претендуємо на науковий підхід. Під час подорожей з "Орлом і решкою​​" ми спостерігали, як дівчата-ведучі оцінюють різних чоловіків, порівнюють їх, обговорюють між собою і подумали, що це може бути дуже цікавий погляд на подорожі - дослідження чоловіків різних національностей. Так і народилася ідея проекту "Навколо М" ми відразу визначилися, що ведучою буде саме Леся Никитюк. Вона унікальна у своїй безпосередності. У неї оригінальний погляд на чоловіків. Завжди цікаво спостерігати, як вона обговорює їх, які вона робить висновки, все це з легкістю і гумором. Саме під Лесю вже створили формат цього проекту".

У кожному місті Леся буде знайомитися і ходити на побачення з 5-6 чоловіками. Спостерігаючи за спілкуванням під час цих зустрічей, глядачі зможуть краще пізнати країну: особливості менталітету, традиції, стереотипи та інші нюанси. Всі герої проекту - реальні, з реальними іменами та історіями. Але будуть у кожній програмі і заздалегідь продумані ситуації, невеликі комедійні сценки, які буде програвати ведуча. Тому самі творці проекту кажуть, що за жанром "Навколо М" - це серіаліті.

До речі, в проекті "Навколо М" телеглядачі побачать іншу Лесю, не таку, якою звикли бачити її в шоу "Орел і решка". "Новий проект - це новий образ і нова Леся, - каже з цього приводу сама телеведуча. - Я стала більш дорослою, більш делікатною і чуйною, змогла проявити свою жіночність, стала справжньою леді - Леді Ле".

Одним словом, чоловіки всього світу - тримайтеся: до вас їде найбезпосередніша і найнеповторніша білявка - Леся Никитюк! Першу зупинку Леді Ле зробить у найромантичнішому місті на Землі - Парижі! Чи дійсно французи романтичні, як прийнято вважати? На що вони готові заради жінки? Що потрібно для того, щоб підкорити серце француза? Дивіться у першому випуску проекту "Навколо М" - 1 жовтня о 20:30 на телеканалі "Інтер+".

Фотогалерея

Залишити коментар Коментарі (0)

Ваше ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Коментар
Поле обов'язкове для заповнення
Захисний код
Ви ввели невірний захисний код

Коментарів немає. Ваш може бути першим.