Телеканал "Інтер" зняв новорічний вогник - "Залишаємося зимувати!"

Телеканал "Інтер" зняв новорічний вогник - "Залишаємося зимувати!"

6 грудня 2016 | 14:00

За давньою доброю традицією в новорічну ніч телеканал "Інтер" порадує своїх глядачів святковим, музичним і яскравим новорічним "вогником" - "Залишаємося зимувати!".

Як відомо, в новорічну ніч трапляються як чудеса, так і форс-мажори. І деякі події можуть не просто змінити плани святкування, а й усе життя. У головного героя новорічної історії "Інтера" - винахідливого адміністратора-афериста Леоніда Вікторовича (Ян Цапник) - провалів не буває. 31 грудня він вирішує провернути велику святкову аферу: організувати в одному нічному клубі два різних концерти - "Хіти 90-х" і "Новий рік. Новий хіт!". У підсумку в одному залі виявляються два абсолютно різних склади виконавців та глядачів - стикаються два світи, які розділяють двадцять років життя, досвіду і музичних пристрастей. Адміністратора не лякають можливі розбіжності в поглядах і смаках публіки, адже зібравши гроші за квитки, він планує втекти з подвійною касою. Новий рік опиняється під загрозою зриву! Але ситуацію рятує ... любов.

За лаштунками новорічного вогника відбувається багато казусів. Не всі артисти виконуватимуть свій звичний репертуар, не всі зірки з'являться в своєму звичайному образі - можливо хтось навіть фонограму переплутає... Але кожен музичний номер, безумовно, запам'ятається глядачам. Адже блищати на сцені будуть: Ірина Білик, Макс Барських, Наталя Могилевська, Monatik, Олександр Пономарьов, Микита Алексєєв, Ані Лорак, "Тік", Loboda, "Потап і Настя", Ольга Полякова, "Время и Стекло", Олег Винник, "RealО", "НеАнгели", Надія Мейхер, Віталій Козловський, Злата Огневич, Віктор Павлік, Open kid's, El Кравчук, Наталія Бучинська, Дмитро Коляденко, Марія Яремчук, Аслан Ахмадов, Міла Нітіч, ​​Сергій Гладир, Світлана Тарабарова, Kadnay, Іван Березовський, Gadar, групи "Авіатор" і Emotion. Ведучий новорічної вечірки - Андрій Доманський.

Фотогалерея

Залишити коментар Коментарі (0)

Ваше ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Коментар
Поле обов'язкове для заповнення
Захисний код
Ви ввели невірний захисний код

Коментарів немає. Ваш може бути першим.