Ток-шоу "Стосується кожного" в листопаді встановило 3 рекорду!

Ток-шоу "Стосується кожного" в листопаді встановило 3 рекорду!

2 грудня 2017 | 01:48

Соціальне ток-шоу "Стосується кожного" власного виробництва телеканалу "Інтер" у новому сезоні продовжує набирати обертів за популярностю і глядацькою любов'ю. Гострі теми, які піднімає програма, не залишають людей байдужими. Прем'єрні випуски "Стосується кожного" щодня ставали беззаперечними лідерами свого слота серед масової всеукраїнської аудиторії 18+. Крім того, в листопаді програма встановила одразу кілька рекордів.

1 листопада випуск "Стосується кожного" під назвою "На смітнику життя" зібрав максимальну за 2 роки частку масової всеукраїнської аудиторії 18+. Цей випуск розповідає шокуючу історію мешканки Мукачева Єви Кунак, яка на схилі років опинилася на смітнику: рідні діти кинули її на сміттєзвалищі після того, як вона заслабла і осліпла. Частка програми становила 20,1%.

А вже 15 листопада випуск ток-шоу "Стосується кожного" під назвою "Закордон-розлучник" побив цей рекорд, зібравши частку 20,2%. Програма була присвячена історії подружжя Пинзар з Києва, сім'я яких розпалася після спільної поїздки на заробітки за кордон.

Рівно через тиждень, 22 листопада, випуск "Стосується кожного" повторив свій рекорд і знову зібрав частку 20,2%. У програмі "Запізніле зізнання" була розказана історія сім'ї з Житомира – українки Олени та іранця Саїда, щасливий шлюб яких був зруйнований після зізнання дочки жінки від першого шлюбу. Дівчина заявила, що вітчим всі ці роки проявляв до неї "не батьківський" інтерес.

І в останній день листопада прем'єрний випуск "Стосується кожного" знову став рекордсменом. Програма зібрала частку 21,2% серед масової всеукраїнської аудиторії 18+. Це найкраща частка програми за останні 2,5 року. Випуск "Стосується кожного" став найбільш рейтинговою подією 30 листопада на українському телебаченні. Програма "Сваха" розповідає про конфлікт двох бабусь з Рівненської області, які по-різному дивляться на майбутнє своїх онуків, які живуть у різних інтернатах.

Ток-шоу "Стосується кожного" – це дзеркало соціуму, яке відображає всі існуючі в нашому житті проблеми. Команда проекту робить все можливе, щоб не просто розібрати ту чи іншу ситуацію, але і допомогти героям історії знайти правильний вихід. Тому телеглядачі з особливим інтересом дивляться випуски проекту "Стосується кожного", адже вони і для себе можуть знайти відповідь, як уникнути неправильних вчинків в різних життєвих обставинах. Щодня програму дивиться більше 5 мільйонів чоловік по всій Україні. Дякуємо кожному телеглядачеві!

Дані дослідження ТБ-аудиторії належать ІТК. Оператор панелі — Nielsen; моніторинг — Комунікаційний Альянс. Дані надані Телеканалом "Інтер". Дані розраховані для цільових аудиторій 18+ (Україна), 4+ (Україна). Дані розраховані для доби і слота події за 1-30.11.2017 (дані Overnight за 29-30.11). Дані надані за показниками shr% і cov# (для 4+, Україна). Детальніше за показниками й визначенням цільових аудиторій в глосарії ІТК 

Залишити коментар Коментарі (0)

Ваше ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Коментар
Поле обов'язкове для заповнення
Захисний код
Ви ввели невірний захисний код

Коментарів немає. Ваш може бути першим.