"Корисна програма" на "Інтер+": як поліпшити якість життя?

"Корисна програма" на "Інтер+": як поліпшити якість життя?

11 лютого 2020 | 04:12

У ток-шоу про якість життя "Корисна програма" ведучий Олександр Лук'яненко і експерти проекту допоможуть телеглядачам розібратися у якості продуктів, заощадити гроші і навіть зберегти здоров'я.

Кожен випуск "Корисної програми" присвячений тонкощам вибору і правильного використання певних товарів у трьох цінових сегментах - економ, стандарт і преміум. Ведучий і експерти будуть розбиратися, які з них дійсно відповідають своїй ціні, а які - лише маркетингові приманки.

"Корисна програма" - це ток-шоу про мистецтво жити смачно і при цьому економно, - говорить Олександр Лук'яненко. - На сьогоднішній день в Україні немає подібних телевізійних проектів. У жодній іншій передачі не розглядається один і той самий товар у різних цінових сегментах. Усі говорять про продовольство загалом, а ми дивимося і на етикетку, і на цінник. Тому "Корисна програма" - це не тільки про вибір якісних продуктів, а й про економію сімейного бюджету".

Героями ток-шоу стануть люди, які хочуть навчитися орієнтуватися у різноманітті товарів. У цьому їм допоможуть експерти: лікарі, дієтологи, технологи, косметологи, фахівці з визначення якості продуктів. Своїми порадами і історіями також будуть ділитися імениті гості: зірки шоу-бізнесу, кіно, телебачення та спорту. Передбачена у студії ток-шоу і таємна кімната для тих продавців і виробників, хто погодився розповісти правду про схемах обману покупців за умови, що їхню особу буде приховано.

Про реальні проблеми сфери послуг в Україні розповість автор сюжетів "Корисної програми" Віра Борсук, яка вже п'ять років веде постійну рубрику "Якість життя" у програмі "Ранок з Інтером". Разом із представниками громадських організацій - Союзу споживачів України і Асоціації захисту прав споживачів - вона вирушить у перевірочні рейди по супермаркетах, ринках і елітних магазинах.

"Найпоширеніші порушення прав споживачів - неправильні умови зберігання і продаж товарів, у яких закінчився термін придатності, що становить небезпеку для здоров'я, - вважає Віра Борсук. - У сюжетах ми не тільки покажемо недоліки, з якими стикаються українські покупці. Разом зі знімальною групою будемо повертатися в магазини і супермаркети до тих пір, поки порушення повністю не будуть виправлені".

У кожному випуску "Корисної програми" на глядачів чекають яскраві наукові досліди та експерименти, з якими ознайомить експерт-науковець Дмитро Лук'янов. Як окріп впливає на корисні властивості меду і на роботу шлунка? Чому кавун може викликати ожиріння? Що станеться, якщо їсти диню натщесерце? У студії проекту експерт наочно покаже, як впливають на наш організм ті або інші продукти. А ведучі рубрики "Кухонні поради" Марина і Дмитро Чистякови поділяться з глядачами практичними рекомендаціями, як спростити життя і заощадити час на кухні.

"Корисна програма" - це проект про якість нашого життя, про культуру споживання незалежно від купівельної спроможності людини, - розповідає Антон Нікітін, головний редактор телеканалу "Інтер". - Ми допомагаємо людям формувати свою побутову культуру, тому що вона лежить в основі будь-якої діяльності людини, визначає його свідомість і настрій. Ця програма про те, як навчитися жити краще, комфортніше і правильніше для свого здоров'я. Про те, як стати більш впевненим у світі, де існує багато обману, де ми щодня стикаємося з неякісними товарами і послугами, де деякі продавці хочуть заробити за всяку ціну, не беручи до уваги, що можуть комусь нашкодити. Тому ми зібрали професійну команду, яка допоможе людям порадами в різних життєвих ситуаціях: як вибирати продукти, що краще купувати і в кінцевому підсумку - на що витрачати своє життя".

Фотогалерея

Залишити коментар Коментарі (0)

Ваше ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Коментар
Поле обов'язкове для заповнення
Захисний код
Ви ввели невірний захисний код

Коментарів немає. Ваш може бути першим.