Концерт "Мы - вечное эхо друг друга"

Про програму

Концерт телеканалу "Інтер" "Мы - вечное эхо друг друга" присвячений пам'яті тих днів, подій і людей, наших рідних і близьких, наших героїв. Ольга Будіна, Кирило Плетньов, Ольга Остроумова, Сергій Никоненко, Йосип Кобзон, Лев Лещенко, Валентина Толкунова, Тамара Гвердцителі, Дмитро Дюжев, Таїсія Повалій, Олексій Горбунов, Олександр Пономарьов, Марія Бурмака разом із глядачами переживуть незабутні і зворушливі міліграммиттєвості розставання, кохання і зустрічі.

Звільнення Києва стало вирішальним, переломним моментом у свідомості мільйонів радянських людей. З моменту, коли ворог відступив від української столиці, віра в перемогу закарбувалась у серцях і стала рушійною силою, зупинити яку вже б ніхто не зміг.

В основі сюжету - листування молодої пари, яку розлучила війна. Він - на фронті, вона - в окупованому Києві. Єдине, що їм залишається, це вірити, сподіватись, кохати і писати один одному листи. Ці листи так і залишаться непрочитаними і навіть невідправленими, адже зв'язку між фронтом і окупованими територіями просто не існувало. Але всупереч усім страхіттям війни і законам часу закохана пара зустрінеться через багато років, щоб, нарешті, почитати один одному пожовклі від часу послання...

Військовий роман у листах на сцені переживуть дві пари: молоду (часів війни) зіграють Ольга Будіна і Кирило Плетньов, а похилу (ту саму, яка пройшла війну і дожила до наших днів) - Ольга Остроумова і Сергій Никоненко.

Легендарні пісні про війну прозвучать у виконанні улюблених та визнаних зірок естради, таких як Йосип Кобзон, Лев Лещенко, Валентина Толкунова, Тамара Гвердцителі, Дмитро Дюжев, Таїсія Повалій, Олександр Пономарьов, Олексій Горбунов, Марія Бурмака та ін. Кожну композицію супроводжуватиме унікальна військова хроніка як з фронту, так і з окупації. А декорації, які складаються з багатьох символічних образів, розділять сцену на фронтову частину та окупований Київ. Між ними - пролам у зруйнованій бомбардуваннями будівлі, крізь який видно Дніпро...