Концерт до Дня Незалежності України. "Мрія про Україну"

Концерт до Дня Незалежності України. "Мрія про Україну"

Про програму

У День Незалежності нашої країни, 24 серпня, ми говоримо, співаємо і мріємо про Україну! Нам є, ким і чим пишатися. Свою любов ми втілили у чарівні пісні, що їх співає вже не одне покоління українців. "Мрія про Україну" - великий концерт на телеканалі "Інтер +"!..

Щоб привітати всіх українців з днем народження країни, на одній сцені зібралися Софія Ротару, Таїсія Повалій, Ніна Матвієнко, Ірина Білик, Наталя Могилевська, Олександр Пономарьов, Віктор Павлік, Злата Огневич, Віталій Козловський, Ольга Полякова, Наталія Бучинська, Олег Винник, Alyosha , Міла Нітіч, Світлана Тарабарова, Іван Березовський, Наталія Гордієнко, Ярослава, Ольга Цибульська, Сергій Гладир, групи "Авіатор", "Фрідом-джаз", Kadnay та інші виконавці.

У концерті "Мрія про Україну" звучали найулюбленіші пісні різних років у сучасному прочитанні - "Червона рута", "Одна калина", "Ой, зелене жито", "Квітка-душа", "Чорнобривці", "Мій рідний край", "Як тебе не любити, Києве мій", "Я піду в далекі гори", "Дай Бог", "Ах, Одесса, жемчужина у моря", "Я люблю тебя, жизнь", "Баллада о борьбе" та інші. У цих піснях - наше минуле і наше майбутнє.

Фотогалерея

Урал лото терминал ставок. Урал лото терминал .
slotsoft.eu