Концерт Світлани Лободи "Пора домой"

Концерт Світлани Лободи "Пора домой"

Про програму

LOBODA - це яскраве, незабутнє шоу, божевільна енергетика, сяючі очі і справжня харизма, що відчувається у найдрібніших деталях і особливо у погляді. Її концерти - це емоційне напруження в кращих традиціях культових рок-артистів, які не тільки співають, а й існують і помирають у кожній композиції.

LOBODA, з властивою їй відсутністю страху, створила шоу, в якому об'єднала усі трофеї свого складного творчого життя і відкрила душу в неймовірно драматичних композиціях, що стануть великою несподіванкою навіть для постійних шанувальників.

Її глибокі, дуже особисті пісні з блискавичною швидкістю перетворилися на гімн мільйонів жінок, і, як і раніше, займають перші позиції музичних парадів.

Сьогодні музика LOBODA - це нескінченний калейдоскоп хвилювань, радостей і втрат. Це любов на межі, це подолання босоніж шляху, покритого гострим склом, це тонка іронія і відверте нехтування загальноприйнятими упередженнями. Харизматична і справжня, вона продовжує говорити на теми, які зазвичай обходять в інтерв'ю. Вона не має страху перед табу і руйнує будь-які стереотипи. Вона співає для всіх, але, в той же час, кожен слухач залишається з нею на самоті, відчуваючи потужний потік енергії, змінюючись на краще, знаходячи собі. Повертаючись додому.