Концерт "Головна ялинка країни"

Концерт "Головна ялинка країни"

Про програму

Новорічна ніч на "Інтер+" буде дуже щирою і емоційної. Телеканал вирішив відійти від формату "вогника" і подарувати глядачам яскравий святковий концерт. Зйомки пройшли у Національній опері України, де панує особлива атмосфера - урочиста, але при цьому дуже затишна. Таке шоу і таку кількість зірок оперний театр навряд чи коли-небудь бачив: Софія Ротару, Наталя Могилевська, Таїсія Повалій, Ані Лорак, Loboda, Олег Винник, Monatik, Ольга Полякова, Регіна Тодоренко, Злата Огневич, Надія Мейхер, Віталій Козловський та інші артисти.

Ведучі концерту - Анастасія Даугуле, Андрій Доманський та Андрій Данилевич - виступлять не просто у ролі конферансьє, вони будуть говорити з глядачем, говорити про сьогоднішній відчутті свята, згадувати, ностальгувати, мріяти, дивувати. Вони згадають улюблені новорічні фільми, пісні і навіть покажуть фотографії із сімейних альбомів.

У новорічному концерті прозвучать найпопулярніші пісні 2017 року і улюблені новорічні хіти різних років. Серед них - музичні твори з фільмів, культові пісні групи ABBA, Френка Сінатри і Джорджа Майкла, українські народні пісні та композиції, без яких не обходиться жодна новорічна вечірка.

Фотогалерея