Орел і Решка. Шопінг

Орел і Решка. Шопінг

Дивіться: Вівторок, 31 березня 21:40
Дивіться: Вівторок, 31 березня 03:45

Про програму

Шопінг - невід'ємна частина будь-якої подорожі. І тут вже не важливо, купуєте ви коштовності у бутіку або дрібнички на ринку. Коли ми опиняємося за кордоном, нас охоплює незрозуміла жага придбання абсолютно непотрібних речей. Ми входимо в стан трансу, і готові за будь-які гроші купувати будь-яку нісенітницю. Пам'ятаєте, що ви привезли з останньої поїздки? А ми покажемо, як це роблять справжні професіонали!

Двоє телеведучих подорожуватимуть містами світу, щоб купити що-небудь цікаве. І, як завжди, в продовження традиції, одному з ведучих дістанеться 100 доларів, а іншому - золота карта з необмеженими можливостями. Комусь доведеться задовольнятися блошиним ринком і масовими розпродажами, а комусь - ходити по бутіках модних дизайнерів і брати участь у закритих аукціонах!

Ведучі пройдуться найпопулярнішими закордонними шопінг-маршрутами. Дорогі бутіки і блошині ринки, нові імена в індустрії моди і раритетні вінтажні штучки - Костя і Маша проінспектують все. Ця програма - справжнє джерело корисної інформації для шопоголіків. Нью-Йорк і Маямі, Куала-Лумпур і Сінгапур, Ріо і Барселона, Мехіко і Стамбул, Лондон і Шанхай - куди б не привела вас доля, тепер ви точно будете знати, де знайти маленьке чорне плаття.

Фотогалерея