Орел і Решка

Орел і Решка

Дивіться: Вівторок, 31 березня 22:30
Дивіться: Вівторок, 31 березня 04:35

Про програму

"Орел і решка" - пізнавальна програма про подорожі. Кожна програма розповідає про одну країну або місто з двох поглядів мандрівника - не обмеженого матеріально і тотально економного.

Ведучі на початку кожної програми підкидають монетку, щоб з'ясувати, хто з них летить із золотою кредитною карткою, а хто - зі 100 доларами. Звичайно, той з ведучих, хто волею монетки отримує золоту кредитку, куштує усі принади країни по повній програмі - до його послуг розкішні готелі, ресторани, ексклюзивні розваги, відпочинок, дорогий шопінг, закриті вечірки, зустрічі з місцевими зірками.

Ну, а якщо випало летіти з обмеженим бюджетом... теж не біда! Безумовно, доведеться економити, знаходити безкоштовні нічліги або дешеві хостели, подорожувати автостопом, вплутуватися в авантюри, їсти те, що буде під рукою або впаде з дерева. Але це незабутня можливість пережити справжню пригоду!

За 9 сезонів програми "Орел і решка" об'їздили усю планету. Де тільки не ступала нога ведучих "Орла і решки". До речі, витримати вічні роз'їзди і перельоти не так вже й легко. Ось і передавали вони естафету один одному з сезону в сезон.

  • Алан і Жанна Бадоєви - 1 сезон
  • Андрій Бєдняков і Жанна Бадоєва - 2-3 сезони
  • Андрій Бєдняков і Леся Нікітюк - 4-5 сезони
  • Андрій Бєдняков і Настя Коротка - 6-7 сезони
  • Коля Сєрга і Регіна Тодоренко - 8 сезон
  • Євген Синельников і Регіна Тодоренко - 9 сезон
  • Андрій Бєдняков, Леся Нікітюк, Настя Коротка, Коля Сєрга, Євген Синельников і Регіна Тодоренко — 10 сезон

У ювілейному, 10 за ліком, сезоні "Орел і решка" вирушить у подорож по тих місцях, де ще не бувала знімальна група проекту - виявляється, такі ще залишилися! Цього разу маршрут пролягатиме через неосвоєні ведучими шоу місця Індії, США, Китаю, Єгипту, Куби, Лаосу, М'янми, Гватемали, Пуерто-Ріко, Домінікани.

На ювілей прийнято дарувати подарунки, не обійдеться без них і у десятому сезоні проекту "Орел і Решка". Приємні сюрпризи чекають, перш за все, телеглядачів!

По-перше, вони отримають можливість ще раз зустрітися з улюбленими ведучими минулих сезонів шоу. Більш того, на телеглядачів чекають несподівані комбінації ведучих - кожному з яких доведеться попрацювати з незвичними для них партнерами.

По-друге, у ювілейному сезоні проекту "Орел і Решка" його творці дозволять телеглядачам зазирнути залаштунки проекту - у кожному випуску вони побачать цікаві сюжети про те, як знімається шоу.

Тревел-шоу "Орел і Решка" знову дивуватиме!

ecotoilet.ru
vapetabakerka.ru