Ток-шоу "Роман з Ольгою"

Ток-шоу "Роман з Ольгою"

Про програму

Прем'єра ток-шоу про стосунки чоловіків та жінок "Роман з Ольгою". Новий проект з ведучими Романом Кадеміним і Ольгою Фреймут підніматиме теми, про які бояться говорити, секрети, якими не прийнято ділитися навіть з найближчими. У кожному випуску - обговорення ситуації з чоловічої та жіночої позицій.

Герої ток-шоу "Роман з Ольгою" - люди, які живуть поруч з нами і які зважилися розповісти про свою проблему. Наприклад, як живеться парі з різницею у віці понад 30 років? До яких проблем у сім'ї призводить маніакальне бажання подружжя схуднути? Чим може бути небезпечне знайомство в Інтернеті? Які підводні камені шлюбу з іноземцем? Або як відреагує чоловік, якщо дружина повідомить йому, що влаштувалася на роботу... сурогатною мамою?

Щоб докопатися до істини, ведучі нового ток-шоу - Ольга Фреймут і Роман Кадемін - будуть вникати у найменші деталі кожної історії. Також допоможуть героям розібратися у найзаплутаніших і найдраматичніших життєвих ситуаціях авторитетні експерти: психологи, юристи, сексологи, генетики, репродуктологи, тренери та інші профільні фахівці.

Фотогалерея