Навколо М

Навколо М

Дивіться: щосуботи 20:30
Виробництво:
"Teen Spirit Studio"

Про програму

Нове тревел-шоу від творців "Орла і решки". "Навколо М" - захоплююче і місцями скандальне міжнародне дослідження чоловіків різних національностей, мета якого - полегшити жінкам пошук свого ідеалу!

Ведуча проекту, відома телемандрівниця Леся Никитюк, щотижня буде відвідувати нову країну, щоб скласти перший у світі путівник по чоловікам! Вона досліджуватиме їх характери, звичаї, національні особливості, побут, любов, а головне - ставлення до жінок.

Леся буде ділитися з телеглядачами своїми спостереженнями, практичними порадами і хитрими штучками, які допоможуть жінкам і чоловікам з різних країн краще зрозуміти один одного і стати щасливішими.

У кожному місті Леся буде знайомитися і ходити на побачення з 5-6 чоловіками. Спостерігаючи за спілкуванням під час цих зустрічей, глядачі зможуть краще пізнати країну: особливості менталітету, традиції, стереотипи та інші нюанси. Всі герої проекту - реальні, з реальними іменами та історіями. Але будуть у кожній програмі і заздалегідь продумані ситуації, невеликі комедійні сценки, які буде програвати ведуча.

Найромантичніші куточки світу, яскраві пригоди, незабутні побачення і гумор від ведучої Лесі Никитюк - все це у новому проекті "Навколо М"!

Фотогалерея