Концерт Павла Зіброва "В епіцентрі любові"

Концерт Павла Зіброва "В епіцентрі любові"

Про програму

Народний артист, зірка і кращий баритон української естради, президент "Партії шанувальників жінок" Павло Зібров запрошує на ювілейний концерт "В епіцентрі любові".

Народний артист України Павло Зібров запрошує на фінальний концерт всеукраїнського ювілейного туру. Нові пісні і давно улюблені шанувальниками шлягери, на яких виросло ціле покоління. Подумати тільки, деякі шанувальники виконавця під його оксамитовий голос засипали у колисці і підспівували на імпровізованому концерті для батьків.

Справжній корифей, над яким не владний час, його пісні і зараз свіжі і актуальні. Знаменитий співак навіть читав реп, і не гірше молодих іменитих реперів. На честь Зіброва навіть дівчата молодої команди "Плюшевий Бруклін" наклеїли собі вуса.

Його голос заворожує і у ліриці, і у заводних танцювальних піснях. Привітати чарівного вусаня прийде ціле сузір'я артистів, відомих далеко за межами України.

Співак випустив понад двадцять альбомів, його пісні вже стали класикою, і жодне свято не обходиться без його шлягерів, і в планах виконавця підкорити не тільки своїх однолітків, але й молодіжну аудиторію. І з огляду на величезну енергетику, працьовитість і завзятість виконавця, він може знову збирати стадіони.