Концерт Олега Винника "Щастя"

Концерт Олега Винника "Щастя"

Про програму

Рівно сто концертів - і рівно сто аншлагів менш, ніж за рік! Подібного стрімкого злету шоу-бізнес ще не бачив. Європа аплодувала його таланту десять років, премії та нагороди закріпили за цим виконавцем статус "Грандіозного голоси" і вищий щабель в ієрархії провідних солістів.

Всеукраїнський концертний тур, що розпочався в жовтні 2013 року, тріумфально завершився в травні 2014 великим сольним концертом на головній сцені країни - у Національному палаці мистецтв "Україна". Приголомшливе музичне шоу Олега Винника - це квінтесенція європейського сценічного та технічного рішення, доповнена класичним звучанням струнного квартету і властивим тільки цьому артисту музичним наповненням та вокальної подачею, вкотре вразять і здивують вимогливу публіку.

Секрет популярності Олега Винника полягає не тільки в унікальних вокальних даних - кожна нота, погляд, рух - абсолютно все наповнене яскравими емоціями, глибокими переживаннями і почуттями. А професіоналізм, з яким артист підходить до кожного виступу, захоплює не тільки прихильників, але й колег по цеху. Дивіться нове концертне шоу "Щастя" на телеканалі "Інтер+".