Розбір польотів

Виробництво:
"Інтер"
Автор:
Юлія Литвиненко

Про програму

Так багато питань. А чи завжди є вірні відповіді? Правда чи обман? Хто правий, а хто помиляється? У кожного своя історія, і кожному є що сказати.

Ведучі ток-шоу "Розбір польотів" Юлія Литвиненко та Отар Кушанашвілі запрошують до бесіди на гострі, резонансні і навіть скандальні теми. Наприклад: "Гомофобія", "Плагіат", "Зоряний піар", "Афери сучасного мистецтва"... Героями програми стануть актори Микита Джигурда і Георгій Делієв, продюсер Юрій Фальоса, ректор Михайло Поплавський, кліпмейкер Катя Царик, співак Віталій Козловський, футболіст Владислав Ващук, музикант Дмитро Шуров, художник Арсен Савадов.

Юлія Литвиненко про свого напарника:

"У "Розборі польотів" Отар Кушанашвілі - швидше журналіст-дотепник, аніж брутальний шоу-мен. Блискуче почуття гумору Отара стане в нагоді під час обговорення пікантних тем оновленого "Розбору польотів".

Отар Кушанашвілі:

"Розбір польотів" - це абсолютно несподівані повороти розмов. Я вирішив, що час вже у свої "99 років" претендувати на серйозну розмову. Тим більше що ток шоу - це мій жанр, я як ніхто інший можу курирувати одразу 35 словесних потоків. Телеканал "Інтер" реалізував мою мрію повернутися у цей жанр. У цьому шоу я хочу бути тим хлопцем, який викликає у людей посмішку і обговорює з Юлією Литвиненко та гостями найсерйозніші проблеми".