Вечір пам'яті Михайла Вороніна "Кутюр'є людських душ"

Вечір пам'яті Михайла Вороніна "Кутюр'є людських душ"

Про програму

"Кутюр'є людських душ": Так, з теплотою і дивовижною точністю називався Вечір пам'яті легендарного кутюр'є, Метра чоловічого костюма - Михайла Вороніна.

У величезному залі палацу "Україна" не було жодного вільного місця і жодної випадкової людини. Зібралися найближчі люди, з якими Михайло Воронін йшов по життю. А зірок і VIP персон було більше, ніж на найгучніших світських подіях року, їхня повага і довіра до Кутюр'є були безмежними.

Протягом усього вечора створювалося відчуття того, що Михайло Воронін у залі... каже, посміхається, дякує. Зворушлива атмосфера доброти і світлої пам'яті об'єднала душі і серця глядачів. А геній Майстра здивував і зараз - саме цього вечора вперше в Україні була показана його колекція двосторонніх піджаків. Найяскравіші колекції Михайла Вороніна ще раз з'явилися на подіумі. Їх продемонстрували топ-моделі, які працювали у різні роки з брендом Voronin. Зараз вони усі стали успішними і відомими людьми.

У концертній програмі брали участь артисти, які багато років дружили із Михайлом Вороніним - Alessandro Safina, Тамара Гвердцителі, Володимир Засухін, Юрій Рибчинський, Ірина Білик, Камалія, Потап і Настя, Павло Зібров, Катерина Бужинська, Володимир Ткаченко, Вікторія і Анастасія Петрик, Матіас, Академічний театр танцю Вадима Єлізарова. "Я присвятив себе тому, щоб люди стали краще і красивіше" - так говорив Михайло Воронін - Кутюр'є людських душ!

Фотогалерея