Готують діти

Готують діти

Про програму

"Готують діти" (Kids`n`Food) - унікальний проект кулінарної студії Уріеля Штерна.

Історично у жінок, що живуть в Україні, склалося особливе ставлення до кулінарії. Це не просто щоденна повинність або хобі, це ціла культура! Культура самовираження, культура вираження любові, глибинний стрижень усієї української сім'ї - не випадково у класичній українській літературі завжди присутня церемонія трапези.

Але не достатньо лише смачно готувати і красиво пригощати. Значно важливіше і значніше - передати свій досвід, свої секрети і традиції наступним поколінням. Традиційно українські дівчата з малих років допомагали матерям на кухні і такому чином осягали не тільки кулінарні таїнства, а й секрети щастя.

Щоб не втратити культурні традиції у ритмі сучасного життя, ми створили унікальний проект єднання родини - Kids`n`Food. Ця весела гра мотивує спільний емоційний досвід і створює корисне відео.

Діти готують прості і смачні сімейні страви під маминим керівництвом, а наша команда знімає весь процес на спеціально обладнаній дитячій кухні. Здається, що все це просто весела гра! Але так встановлюється зв'язок поколінь, передаються традиції і культура!

Приготувавши їжу в нашій студії, у незабутній атмосфері зйомок, дитина обов'язково прийде готувати і допомагати вже на домашню кухню і буде з увагою ставитися до цієї культури кулінарії, харчування та частування в майбутньому і національної української культури щастя.

Фотогалерея