Школа доктора Комаровського

Дивіться: сб - нд 9:00
Найближчий ефір: Субота, 11 квітня 09:25
Найближчий ефір: Неділя, 12 квітня 09:20

Про програму

Багато хто з нас вперше почув ім'я доктора Комаровського під час грипозної лихоманки восени минулого року, коли на тлі загальної паніки він став ледве не єдиною людиною, яка змогла заспокоїти громадськість. Поки політики намагались розіграти карту " епідемії свинячого грипу" кожен на свою користь, а народ штурмував аптеки у пошуках захисних масок та оксолінової мазі, він виважено та аргументовано пояснив, що робити. Недивно, адже лікуванням ГРВІ відомий харківський педіатр Євген Олегович Комаровський займається без малого 30 років.

Програма доктора Комаровського - це справжня школа для мам і тат, які прагнуть бути розумними батьками, - говорить продюсер проекту Алла Липовецька. - У Євгена Олеговича активний батьківський форум на сайті і щоденна практика у клініці в Харкові, декілька виданих книг і тисячі вдячних батьків. Зустрівши такого унікального педіатра, ми зрозуміли, що його порадами могла б скористатися більша кількість людей, і запропонували перенести його досвід на екран. Так народився авторський телепроект "Школа доктора Комаровського".

Кожний випуск присвячений одному з питань дитячого здоров'я: правильне харчування для дитини, проблема спільного сну, алергічні реакції і т.д. Озвучена тема обговорюється з гостями у студії - звичайними мамами і татами, бабусями і дідусями, яких також хвилює ця проблема. У першій частині програми на прийом до доктора Комаровського приходять зіркові батьки - артисти, політики, спортсмени - разом із своїми чадами: Віра Брежнєва, Сніжана Єгорова, діджей Паша, Василь Бондарчук та інші.

Більше про доктора Комаровського і його поради можна дізнатися на офіційному сайті