Україна вражає

Україна вражає

Дивіться: Субота, 14 грудня 12:05
Дивіться: Неділя, 15 грудня 12:05

Про програму

Одна з найулюбленіших рубрик програми "Ранок з "Інтером" тепер виходитиме окремим проектом! За час подорожей по просторах нашої дивовижної країни у ведучої Валерії Мікульської накопичилося стільки цікавого матеріалу, що його вже складно помістити в хронометраж невеликих сюжетів. Вона з командою проклала чимало захоплюючих маршрутів Україною і тепер готова поділитися всіма подробицями своїх мандрівок у новому проекті.

"Україна вражає" - це щотижневий телегід найцікавішими місцями країни, тележурнал про подорожі, в якому кожен глядач неодмінно знайде для себе щось цікаве. Ведуча проекту Валерія Микульська та його творці готові довести, що Україна створена для туризму! Вони заглянуть у кожен куточок нашої чудової країни і особисто переконаються в тому, що вона дійсно вражає.

Крім того, команда проекту разом з Валерією Мікульської відповість на важливі для планування поїздки питання. Як зручніше дістатися до місця призначення? Чи є поблизу готель і де шукати нічліг, якщо його немає? Скільки часу і грошей варто витратити на цей маршрут? І багато інших.

Фотогалерея